Hovedsamarbeidspartnere:

KM og MNM Lag – en suksess!

Topp tre i seniorklassen: Camilla Steen/Stall-K’s Ankulgård Rainbow (BHSK), Tone Parelius Mauseth/Jude Law (OPPD) og Helene Østrem/Pay Back (BHSK).
Topp tre i seniorklassen: Camilla Steen/Stall-K’s Ankulgård Rainbow (BHSK), Tone Parelius Mauseth/Jude Law (OPPD) og Helene Østrem/Pay Back (BHSK).
(29.09.2016) Forrige helg kunne ivrige dressurryttere i Midt-Norge høste fruktene av Bruråk Hestesportsklubbs innsats gjennom sommeren i KM individuelt og Midt-Norsk mesterskap for lag på nye og oppgraderte ridebaner.
Topp to i juniorklassen: Sarah Grøtte/Hefaistos (BHSK) og  Emilie Reitan/Crazy’s Lacoste (BHSK).
Topp to i juniorklassen: Sarah Grøtte/Hefaistos (BHSK) og Emilie Reitan/Crazy’s Lacoste (BHSK).
Topp tre i ponniklassen:Emma Løkken/Måne (OPPD), Saga Iren Hansen/Medusa (TRØN) og Astrid Svinsås/Vi-MY (ORKD).
Topp tre i ponniklassen:Emma Løkken/Måne (OPPD), Saga Iren Hansen/Medusa (TRØN) og Astrid Svinsås/Vi-MY (ORKD).
Topp tre i Midt-Norsk mesterskap lag: Oppdal Hestesportsklubb, Bruråk Hestesportsklubb 3 The Riot Club og Bruråk Hestesportsklubb 3.
Topp tre i Midt-Norsk mesterskap lag: Oppdal Hestesportsklubb, Bruråk Hestesportsklubb 3 The Riot Club og Bruråk Hestesportsklubb 3.
Tekst og foto: Bruråk Hestesportsklubb

Det var en stjernehelg for Bruråk Hestesportsklubb på alle måter – med et flott gjennomført stevne og stort sett nydelig vær, og mange gode resultater.
Vi hadde rekord-deltagelse på stevnet, hele 161 ekvipasjer deltok fra fredag til søndag. Åtte lag var meldt til lag-konkurransen, dessverre ingen ponni-lag til start.
Stor stas for arrangørklubben, som har brukt sommeren på å bygge ny utebane, ny framridningsbane og skiftet ut bunnen i ridehuset. Kluben ønsker å rette stor takk til alle våre flinke medlemmer som ikke rir, men som deltar både før, under og etter stevne – og medvirker til at alt går på skinner.

Resultater:

Midt-Norsk mesterskap lag hest:
1. Oppdal Hestesportsklubb ved Emma Løkken/Katholm’s Minot, Ingvill Sannes/Zan Day, Turid Buvik/Equeens Little Blue
2. Bruråk Hestesportsklubb 3 The Riot Club: Thea Menne Scheide/Corde Colorado, Astrid Harboe Puntervold/Quite Irish, Anne Line Vognild/Hejbøls C-Esmeralda
3. Bruråk Hestesportsklubb 1: Inger Ohr Gustad/Højgaard Ivanhoe, Sarah Grøtte/Hefaistos, Grethe Siversten Tanem/Isaac van Vlijmen

KM ponni
1. Emma Løkken/Måne (OPPD)
2. Saga Iren Hansen/Medusa (TRØN)
3. Astrid Svinsås/Vi-MY (ORKD)

KM junior:
1. Sarah Grøtte/Hefaistos (BHSK)
2. Emilie Reitan/Crazy’s Lacoste (BHSK)
3. Anneli Lindgaard/Van Och (MELHU)

KM senior:
1. Camilla Steen/Stall-K’s Ankulgård Rainbow (BHSK)
2. Tone Parelius Mauseth/Jude Law (OPPD)
3. Helene Østrem/Pay Back (BHSK)

KM Ung rytter:
1. Anne Line Vognild/Hejbøls C-Esmeralda (BHSK)
2. Grethe Siversten Tanem/Isaac van Vlijmen (BHSK)
3. Astrid Harboe Puntervold/Quite Irish (BHSK)

For mer resultater se her
[ Gå til nyhetsoversikt ]

[ Gå til nyhetsarkiv ]